Titulní stránka
2018-12-11Vítězná hospoda 28. kola!
Asi stárnu, mám pocit, že doplnit na náš web hospody každého nového kola, je čím dál časově upachtěnější a náročnější mise. Nicméně sláva, povedlo se a my opět víme kdo je vítězem kola kolekula. No a je to nádherná a impozantní pivovarnická SPOJOVNA. Hospodě a navrhovateli Pepínovi gratulujeme a valíme dál. V tom dalším roce 2019 totiž rozjedeme kola kola 29. Takže si rovnou můžeme popřát Šťastný a pivní Nový rok!
2018-05-30Vítězná hospoda 27. kola!
Tak je to opět tady a my víme kdo vyhrál v tomto časově náročném kole. Ano, je to XL RESTAURANT na dalekém Chodově. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi tímto gratulujeme k vítězství a nám neúspěšným nezbývá, než se ponořit do hlubin pražských hospod a vylovit z nich dalšího vítěze. Ale na to si počkáme až v kole 28., které vypukne a naplno exploduje v červnu 2018. Na nic nečekejme a na množství kilometrů a piva nehleďme. SKOL
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.


 

 

 

Datum: 16.11.2006
Pivovar Bernard
Komentář:
V rámci níže uvedené akce v Humpolci jsme přijali pozvání i na prohlídku pivovaru Bernard. Usměvavý personál nás svou přívětivostí a rodinou atmosférou přesvědčil o tom, že se skutečně jedná o rodiný pivovar. Všechny navštívené prostory zářily čistotou a sympatickou uspořádaností. Výrobní postupy na sebe navazují klasickou pivní logikou a člověk se tu cítí jako doma. Nejlépe nám však bylo ve spilce, kde nám milá servírka s úsměvem točila jedno nefiltrované pivo za druhým. Chuť čerstvého piva nás nadmíru uspokojovala a rychle se přelévala do krve. Po třetím půllitru už jsme se výskavě motali po spilce a pomáhali mladé servírce roznášet pivo. Bernarde, Bernarde, máš velmi sympatický a milý pivovar a to je možná ten důvod, proč tvoje pivo tolik chutná.

Fotky z akce:

 

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0