Titulní stránka
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.
2017-02-21Vítězná hospoda 25. kola!
Pivovary hýbou českým světem a jeden z nich se stal dokonce vítězem tohoto kola a absolutním vítězem všech námi navštívených hospod. Je to mladý a moderní pivovar NA LOCHKOVĚ, který nás okouzlil svým estetickým a pečlivým přístupem nejenom k pivu. Pivovaru a navrhovateli Nedovi tímto provoláváme nehynoucí slávu a 23.2.2017 předáme na půdě pivovarní náš Diplom, který náležitě oslavíme Lochkovem. No a hurá do pivního světa kola 26. přátelé!
2016-09-21Vítězná hospoda 24. kola!
Čas neexistuje, aspoň takový pocit mám z dalšího kola, které ulítlo rychlostí světla, z jehož chvostu vypadla hospoda U ŠUMAVY, která se stala vítězem. Milé Šumavě a navrhovateli Vápnovi třikrát hurá, velká gratulace a samozřejmě nezbytný Diplom. A nyní nezbývá, než poodhalit tajemství kola 25! Pak, že čas neexistuje.


 

 

 

Datum: 16.11.2006
Pivovar Bernard
Komentář:
V rámci níže uvedené akce v Humpolci jsme přijali pozvání i na prohlídku pivovaru Bernard. Usměvavý personál nás svou přívětivostí a rodinou atmosférou přesvědčil o tom, že se skutečně jedná o rodiný pivovar. Všechny navštívené prostory zářily čistotou a sympatickou uspořádaností. Výrobní postupy na sebe navazují klasickou pivní logikou a člověk se tu cítí jako doma. Nejlépe nám však bylo ve spilce, kde nám milá servírka s úsměvem točila jedno nefiltrované pivo za druhým. Chuť čerstvého piva nás nadmíru uspokojovala a rychle se přelévala do krve. Po třetím půllitru už jsme se výskavě motali po spilce a pomáhali mladé servírce roznášet pivo. Bernarde, Bernarde, máš velmi sympatický a milý pivovar a to je možná ten důvod, proč tvoje pivo tolik chutná.

Fotky z akce:

 

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0