Titulní stránka
2018-12-11Vítězná hospoda 28. kola!
Asi stárnu, mám pocit, že doplnit na náš web hospody každého nového kola, je čím dál časově upachtěnější a náročnější mise. Nicméně sláva, povedlo se a my opět víme kdo je vítězem kola kolekula. No a je to nádherná a impozantní pivovarnická SPOJOVNA. Hospodě a navrhovateli Pepínovi gratulujeme a valíme dál. V tom dalším roce 2019 totiž rozjedeme kola kola 29. Takže si rovnou můžeme popřát Šťastný a pivní Nový rok!
2018-05-30Vítězná hospoda 27. kola!
Tak je to opět tady a my víme kdo vyhrál v tomto časově náročném kole. Ano, je to XL RESTAURANT na dalekém Chodově. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi tímto gratulujeme k vítězství a nám neúspěšným nezbývá, než se ponořit do hlubin pražských hospod a vylovit z nich dalšího vítěze. Ale na to si počkáme až v kole 28., které vypukne a naplno exploduje v červnu 2018. Na nic nečekejme a na množství kilometrů a piva nehleďme. SKOL
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.


 

 

 

005

Josef Navrátil - Pepino

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

Vážení a milí, co si budeme povídat, jsem prostě nejlepší.

Není tedy divu, že jsem se stal členem našeho exkluzivního spolku PiPi.

Ke vstupu do jeho řad mě vedlo nejen to, že se zde nachází řada významných osobností vědeckého i kulturního světa, ale, a to především, „předmět podnikání“.

Hádáte správně, je to pití piva.

Jelikož se jsem typický český člověk, slovo pivo jsem uměl vyslovit prakticky hned po „máma“ a „táta“.

Pak už to šlo ráz naráz, škola, puberta, plnoletost a mohl jsem odstartovat svou pivní kariéru.

Na každé umění je ale zapotřebí trénink.

Proto jsem s kamarády vymyslel „pivní turistiku“, tedy výlety do blízkého i méně blízkého okolí za účelem poznávání restauračních zařízení.

Proto, když mi bylo nabídnuto členství v PiPi, neváhal jsem a stal se členem.

Hřálo mě svědomí, neboť jsem se mohl pochlubit svým pivním Curriculum Vitae.

Od té doby požívání zlatavé tekutiny dostalo svůj řád a zároveň i míru zodpovědnosti, která je pro chod klubu tak důležitá.

Ale jsem přesto rád.

Co tedy říci na závěr? Pivu zdar a PiPi zvlášť!

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0