Titulní stránka
2018-12-11Vítězná hospoda 28. kola!
Asi stárnu, mám pocit, že doplnit na náš web hospody každého nového kola, je čím dál časově upachtěnější a náročnější mise. Nicméně sláva, povedlo se a my opět víme kdo je vítězem kola kolekula. No a je to nádherná a impozantní pivovarnická SPOJOVNA. Hospodě a navrhovateli Pepínovi gratulujeme a valíme dál. V tom dalším roce 2019 totiž rozjedeme kola kola 29. Takže si rovnou můžeme popřát Šťastný a pivní Nový rok!
2018-05-30Vítězná hospoda 27. kola!
Tak je to opět tady a my víme kdo vyhrál v tomto časově náročném kole. Ano, je to XL RESTAURANT na dalekém Chodově. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi tímto gratulujeme k vítězství a nám neúspěšným nezbývá, než se ponořit do hlubin pražských hospod a vylovit z nich dalšího vítěze. Ale na to si počkáme až v kole 28., které vypukne a naplno exploduje v červnu 2018. Na nic nečekejme a na množství kilometrů a piva nehleďme. SKOL
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.


 

 

 

031

Roman Gajdáček - Gagys

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

Můj život je propletencem vzájemně se doplňujících závislostí. V současném vrcholném období mé mrzké existence cítím se být „konfabulantním, endorfínovým, pivním narkomanem“.

Endorfiny čerpám ze sportovních aktivit, malování po kůži, respektive pod kůží za pomocí jehel a z tvrzení, že Gambrinus je pivem a náš pan Ministr financí Kalousek člověkem.

Mým matrixem otřáslo zjištění, když odborná veřejnost povýšila význam slova lež na "konfabulaci", která je jedním z mnoha údajných negativních vlivů pravidelného požívání alkoholu, vážící se ke Korsakově psychóze. Ta je stavem, jenž doprovází dezorientace, euforie a projevuje se především poruchou krátkodobé paměti ve smyslu vštípivosti nových informací, kdy jedinec není schopen si zapamatovat nové informace nebo zachovat dřívější vzpomínky z blízké minulosti. Postižený si tohoto stavu není vědomý a „mezery“ v paměti se snaží nahrazovat tzv. konfabulacemi. Nutno podotknouti, že ČR z dlouhodobého hlediska zaujímá přední příčky v konzumaci alkoholu a je více než pravděpodobné, že stav výše popsaný se stal bězným společenským jevem aniž by si toho byl kdo všimnul. Jelikož se moje maličkost cítí být více součástí této alkoholu holdující komunity nežli mimozemskou formou života, bylo nutné se s tímto zjištěním vypořádat a "zkonfabulovat" stávající Matrix do krásnější a obyvatelnější podoby .... a proto, pivu zdar, hloupým lidem zmar!!!

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0