Titulní stránka
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.
2017-02-21Vítězná hospoda 25. kola!
Pivovary hýbou českým světem a jeden z nich se stal dokonce vítězem tohoto kola a absolutním vítězem všech námi navštívených hospod. Je to mladý a moderní pivovar NA LOCHKOVĚ, který nás okouzlil svým estetickým a pečlivým přístupem nejenom k pivu. Pivovaru a navrhovateli Nedovi tímto provoláváme nehynoucí slávu a 23.2.2017 předáme na půdě pivovarní náš Diplom, který náležitě oslavíme Lochkovem. No a hurá do pivního světa kola 26. přátelé!
2016-09-21Vítězná hospoda 24. kola!
Čas neexistuje, aspoň takový pocit mám z dalšího kola, které ulítlo rychlostí světla, z jehož chvostu vypadla hospoda U ŠUMAVY, která se stala vítězem. Milé Šumavě a navrhovateli Vápnovi třikrát hurá, velká gratulace a samozřejmě nezbytný Diplom. A nyní nezbývá, než poodhalit tajemství kola 25! Pak, že čas neexistuje.


 

 

 

030

Patrik Tauchman - Démon

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

1. Mám rád pivo, proto píšu těchto 10 vět.

2. Rád píšu, také proto píšu těchto 10 vět.

3. Jsem studující, což absolutně nesouvisí s těmito 10 větami.

4. Jsem otevřený většině diskuzím, i o těchto 10 větách.

5. Miluji hudbu, ale těchto 10 vět zhudebnit nehodlám.

6. Miluji ženy, které by možná nesouhlasily s některými z těchto 10 vět.

7. Nemám rád kocoviny, které by mi nejspíše zabránily v napsání těchto 10 vět.

8. Nadevše mám rád všechno, co se nedá popsat 10 větami, co se musí zažít.

9. Ačkoliv se opakuji, musím chválit pivo. Bez něho bych těchto 10 vět nedopsal.

10. Pokud se někomu nelíbí těchto 10 vět, může o tom napsat 10 vět.

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0