Titulní stránka
2018-12-11Vítězná hospoda 28. kola!
Asi stárnu, mám pocit, že doplnit na náš web hospody každého nového kola, je čím dál časově upachtěnější a náročnější mise. Nicméně sláva, povedlo se a my opět víme kdo je vítězem kola kolekula. No a je to nádherná a impozantní pivovarnická SPOJOVNA. Hospodě a navrhovateli Pepínovi gratulujeme a valíme dál. V tom dalším roce 2019 totiž rozjedeme kola kola 29. Takže si rovnou můžeme popřát Šťastný a pivní Nový rok!
2018-05-30Vítězná hospoda 27. kola!
Tak je to opět tady a my víme kdo vyhrál v tomto časově náročném kole. Ano, je to XL RESTAURANT na dalekém Chodově. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi tímto gratulujeme k vítězství a nám neúspěšným nezbývá, než se ponořit do hlubin pražských hospod a vylovit z nich dalšího vítěze. Ale na to si počkáme až v kole 28., které vypukne a naplno exploduje v červnu 2018. Na nic nečekejme a na množství kilometrů a piva nehleďme. SKOL
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.


 

 

 

027

Jiří Dražný - Briar

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

Nic o sobě nevím a vím to.
Nic o sobě nevím, protože nic o sobě vědět nechci.
Nic o sobě vědět nechci, protože není většího omylu, než patlat se ve vlastní intimitě. (Tato věta je vypůjčená od J. P. Sartra.)
Tím, že se nepatlám ve vlastní intimitě, mohu se patlat v intimitě ostatních.
Tím, že se patlám v intimitě ostatních, občas jim to pomůže a občas dostanu přes držku.
Tím, že občas někomu pomůžu, mi dělá radost.
Tím, že občas dostanu přes držku, získávám cenné životní zkušenosti.
Tím, že získávám cenné životní zkušenosti, pomáhá mi to nebrat život příliš vážně.
Tím, že neberu život příliš vážně, dovedu se z něj radovat.
Nejvíce se raduji, když kouřím dýmku, piju ročníkové víno a poslouchám k tomu Milese Davise.

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0