Titulní stránka
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.
2017-02-21Vítězná hospoda 25. kola!
Pivovary hýbou českým světem a jeden z nich se stal dokonce vítězem tohoto kola a absolutním vítězem všech námi navštívených hospod. Je to mladý a moderní pivovar NA LOCHKOVĚ, který nás okouzlil svým estetickým a pečlivým přístupem nejenom k pivu. Pivovaru a navrhovateli Nedovi tímto provoláváme nehynoucí slávu a 23.2.2017 předáme na půdě pivovarní náš Diplom, který náležitě oslavíme Lochkovem. No a hurá do pivního světa kola 26. přátelé!
2016-09-21Vítězná hospoda 24. kola!
Čas neexistuje, aspoň takový pocit mám z dalšího kola, které ulítlo rychlostí světla, z jehož chvostu vypadla hospoda U ŠUMAVY, která se stala vítězem. Milé Šumavě a navrhovateli Vápnovi třikrát hurá, velká gratulace a samozřejmě nezbytný Diplom. A nyní nezbývá, než poodhalit tajemství kola 25! Pak, že čas neexistuje.


 

 

 

026

Bendy Růžička - Bendy

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

Mám rád legraci, i na vlastní účet.
Mám rád, když cíl zůstává cílem, prostředek prostředkem a navzájem se nezaměňují.
Mám rád lidí, se kterýma se můžem poslat do háje i pobrečet si vzájemně na rameni.
Vážím si lidí co mají vlastní názor, a mám rád ty kteří jsou ochotni o něm diskutovat.
Poslouchám jakoukoli muziku, kde se střídá víc než pět not a dva akordy.
Moje největší objevy 30. let: Kačenka (žena), J. H., Kusturica, Chagall.
Štve mě vlastní hloupost, kterou vidím na druhých.
Nemám rád reklamu na smrt, kolky a celofán na krabičkách od cigaret.
Nemám rád kategorické a zevšeobecňující definice, i když je taky často dělám.
Nelituju ničeho, čím jsem v životě prošel.

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0