Titulní stránka
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.
2017-02-21Vítězná hospoda 25. kola!
Pivovary hýbou českým světem a jeden z nich se stal dokonce vítězem tohoto kola a absolutním vítězem všech námi navštívených hospod. Je to mladý a moderní pivovar NA LOCHKOVĚ, který nás okouzlil svým estetickým a pečlivým přístupem nejenom k pivu. Pivovaru a navrhovateli Nedovi tímto provoláváme nehynoucí slávu a 23.2.2017 předáme na půdě pivovarní náš Diplom, který náležitě oslavíme Lochkovem. No a hurá do pivního světa kola 26. přátelé!
2016-09-21Vítězná hospoda 24. kola!
Čas neexistuje, aspoň takový pocit mám z dalšího kola, které ulítlo rychlostí světla, z jehož chvostu vypadla hospoda U ŠUMAVY, která se stala vítězem. Milé Šumavě a navrhovateli Vápnovi třikrát hurá, velká gratulace a samozřejmě nezbytný Diplom. A nyní nezbývá, než poodhalit tajemství kola 25! Pak, že čas neexistuje.


 

 

 

016

Jan Tomsa - Detektiv

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

"
  • Jsem programátor.
  • Většině lidí by asi stačila předchozí věta, aby si o mě udělali názor, že jsem introvertní zarostlý podivín s přerostlým mozkem, problematickými sociálními vazbami a bez zájmu o cokoliv jiného než o svou práci.
  • Skutečnost je však poněkud jiná.
  • Je sice pravda, že některé mé názory, postoje či reakce by někdo mohl označit za netradiční, nekonvenční, potrhlé, bláznivé, ulítlé, šílené nebo podivínské (záleží na povaze hodnotitele samého), ale takové věci považuji za součást mé osobnosti a každému, kdo by chtěl něco namítat bych řekl, že "Velcí lidé nevzniknou z průměrných" :-)
  • Ačkoliv mě moje práce úžasně baví, mám spoustu dalších zájmů, které s ní vůbec nesouvisejí.
  • Ze sportů je to cyklistika, snowboarding, plavání, turistika.
  • Mám rád taky některé méně aktivní sporty: elektronické šipky, bowling, kulečník a šachy.
  • Z nesportovních zájmů je to pak kino, divadlo, sem tam nějaký ten koncert.
  • Všechny uvedené zájmy sice provozuji čistě rekreačně a nikdy jsem se nesdružoval do žádných vrcholových reprezentačních družstev či zájmových skupin, zato jsem ochoten zkusit skoro cokoli.
  • Jelikož si rád užívám života, tak si samozřejmě neodepřu dobré pivečko (jsem majitelem poměrně rozsáhlé a neustále se rozšiřující sbírky pivních lahví od piv všemožných světových značek, která jsem sám vypil a také moje členství v klubu PiPi není pouhá náhoda), mám rád dobré moravské víno (neřeknu vám: "to je úžasně tělnaté víno", nebo: "to víno má nádherný buket, případně jiskru", zato dovedu rozhodně říct: "tohle víno mi sakra chutná" :-), samozřejmě mám rád a vyhledávám dobré jídlo, kterého pak dovedu skonzumovat poměrně značné množství

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0