Titulní stránka
2018-12-11Vítězná hospoda 28. kola!
Asi stárnu, mám pocit, že doplnit na náš web hospody každého nového kola, je čím dál časově upachtěnější a náročnější mise. Nicméně sláva, povedlo se a my opět víme kdo je vítězem kola kolekula. No a je to nádherná a impozantní pivovarnická SPOJOVNA. Hospodě a navrhovateli Pepínovi gratulujeme a valíme dál. V tom dalším roce 2019 totiž rozjedeme kola kola 29. Takže si rovnou můžeme popřát Šťastný a pivní Nový rok!
2018-05-30Vítězná hospoda 27. kola!
Tak je to opět tady a my víme kdo vyhrál v tomto časově náročném kole. Ano, je to XL RESTAURANT na dalekém Chodově. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi tímto gratulujeme k vítězství a nám neúspěšným nezbývá, než se ponořit do hlubin pražských hospod a vylovit z nich dalšího vítěze. Ale na to si počkáme až v kole 28., které vypukne a naplno exploduje v červnu 2018. Na nic nečekejme a na množství kilometrů a piva nehleďme. SKOL
2017-11-10Vítězná hospoda 26 kola!
Přes veškerou chaotičnost a náročnost v pivním prostoročasu roku 2017, který zacloumal www stránkami PiPi, se podařilo vyhodnotit vítěznou hospodu. Vítěznou hospodou kola 26. se stává hospoda NA HANSPAULCE. Hospodě a navrhovateli Zelínkovi gratulujeme a prohraným přejeme šťastnější volbu do dalšího kola 27. Po předání Diplomu tedy začínáme další periodickou misi, která nebude nijak jednodušší než mise předešlá. Ostatně tak už to v životě bývá, že čím déle něco trvá, tím více je organičnost trvajícího celku složitější, ačkoliv by člověk čekal, že tomu bude právě naopak. Kolo 27 tedy otevírám klasickým pokřikem "Střízlivý nás nedostanou", současně jsem si vědom, že čím jsme starší, tím více střízlivýme.


 

 

 

016

Jan Tomsa - Detektiv

Akce navržené tímto členem


Deset vět o sobě

"
  • Jsem programátor.
  • Většině lidí by asi stačila předchozí věta, aby si o mě udělali názor, že jsem introvertní zarostlý podivín s přerostlým mozkem, problematickými sociálními vazbami a bez zájmu o cokoliv jiného než o svou práci.
  • Skutečnost je však poněkud jiná.
  • Je sice pravda, že některé mé názory, postoje či reakce by někdo mohl označit za netradiční, nekonvenční, potrhlé, bláznivé, ulítlé, šílené nebo podivínské (záleží na povaze hodnotitele samého), ale takové věci považuji za součást mé osobnosti a každému, kdo by chtěl něco namítat bych řekl, že "Velcí lidé nevzniknou z průměrných" :-)
  • Ačkoliv mě moje práce úžasně baví, mám spoustu dalších zájmů, které s ní vůbec nesouvisejí.
  • Ze sportů je to cyklistika, snowboarding, plavání, turistika.
  • Mám rád taky některé méně aktivní sporty: elektronické šipky, bowling, kulečník a šachy.
  • Z nesportovních zájmů je to pak kino, divadlo, sem tam nějaký ten koncert.
  • Všechny uvedené zájmy sice provozuji čistě rekreačně a nikdy jsem se nesdružoval do žádných vrcholových reprezentačních družstev či zájmových skupin, zato jsem ochoten zkusit skoro cokoli.
  • Jelikož si rád užívám života, tak si samozřejmě neodepřu dobré pivečko (jsem majitelem poměrně rozsáhlé a neustále se rozšiřující sbírky pivních lahví od piv všemožných světových značek, která jsem sám vypil a také moje členství v klubu PiPi není pouhá náhoda), mám rád dobré moravské víno (neřeknu vám: "to je úžasně tělnaté víno", nebo: "to víno má nádherný buket, případně jiskru", zato dovedu rozhodně říct: "tohle víno mi sakra chutná" :-), samozřejmě mám rád a vyhledávám dobré jídlo, kterého pak dovedu skonzumovat poměrně značné množství

 

(c) PiPi & feet 2004 - počítadlo: - verze: 1.0